Strona główna
 O firmie
 Oferta
 Regulamin
 Prasa
 Partnerzy
 Anniluce w mediach
 Spunky Action
 Kontakt
Szybkie wyszukiwanie
Model lub nazwa produktu:

-rejestracja i logowanie

-polityka prywatności

-przywileje dla stałych klientów

-czas dostawy i koszty przesyłki

-zwroty

-reklamacje

-informacje o promocjach

-akceptacja regulaminu.

Kategorie produktów

-Supplex dla Pań

-Topy

-Koszulki

-Bluzy

-Spodnie długie

-Korsarki

-Szorty

-Spódniczka

-Supplex dla Panów

-Koszulki

-Szorty

-Unisex - dla Pań i Panów

-Spodnie długie

-Spodnie do biegania

-Spodenki na rower

-Street Wear

-Bluzy, koszulki

-Spodnie

-Bielizna sportowa

-Wyprzedaż

-Top z supplexu

-Koszulka damska z supplexu

-Koszulka męska z supplexu

-Spodnie długie z supplexu

-Korsarki z supplexu

katalog

opinie

Witamy na stronie Anniluce!

 

 


Podobnie, jak rozwija się i zmienia fitness, tak i za zmianami tymi podąża moda fitness, a propozycje Anniluce są zawsze aktualne, bo uwzględniają potrzeby odbiorców.

Nowości Promocje Kolekcje Zamówienia Rejestracja Koszyk
Regulamin

rejestracja i logowanie

Choć rejestracja nie jest konieczna, znacznie przyspieszy i ułatwi realizacje Twoich zamówień. Przy kolejnych wizytach i zalogowaniu nie musisz od nowa wpisywać wszystkich danych. Rejestrując się, stajesz się stałym klientem i przy kolejnych zamówieniach możesz skorzystać z naszego systemu rabatów.

powrót

polityka prywatności

Wszystkie dane osobowe, które podasz w trakcie rejestracji oraz podczas dokonywania zamówień, będą wykorzystywane wyłącznie dla celów realizacji zamówień oraz akcji marketingowych firmy PIMA sc - właściciela sklepu internetowego ANNILUCE.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w każdej chwili masz prawo do przejrzenia, zmiany i wykreślenia swoich danych osobowych.

Żadne dane osobowe nie będą przedmiotem sprzedaży czy udostępnienia osobom trzecim.

powrót

Przywileje dla stałych klientów

Dzięki rejestracji zostajesz stałym klientem naszego sklepu i przy każdym następnym zamówieniu możemy dać Ci odpowiednie rabaty. Istnieją dwa rodzaje rabatów:

Rabat od wielkości zamówienia - uzależniony od wysokości aktualnego zamówienia.

Rabat dla stałego klienta - uzależniony od wysokości sumy dotychczasowych zakupów.

Rabaty mogą się sumować.

powrót

Czas dostawy i koszty przesyłki

Maksymalny czas dostawy wynosi 7 dni. Praktycznie jednak jest on znacznie krótszy. Koszt przesyłki jest uzależniony od wybrania dostawcy i wynosi:

  • 10,00 zł - przesyłka Pocztą Polską - przy zapłacie przelewem po otrzymaniu potwierdzenia przyjęcia zamówienia - czas dostawy: 1-5 dni roboczych.
    Nr konta do wpłat PKO PB o/Inteligo 50 1020 5558 1111 1028 2690 0252  
  • 15,00 zł - przesyłka Pocztą Polską - za pobraniem - czas dostawy: 1-5 dni roboczych;
  • 25-40,00 zł - przesyłka kurierska - czas dostawy: 24 godz. (dni robocze, w godz. 8-20) jeśli wszystkie uzgodnienia zakończyły się do godz 13.00.

Przy zamówieniach powyżej 1000 zł za pośrednictwem Poczty Polskiej - GRATIS.

powrót

Zwroty

Masz prawo zwrócić otrzymany towar bez podawania przyczyny w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania.  Do paczki musisz dołączyć otrzymany paragon a także w pełni, czytelnie wypełniony i podpisany protokół zwrotu z podanym numerem konta bankowego, na które dokonamy przelewu wartości zwróconych towarów i kosztu wysłania przesyłki. Pieniądze zostaną Ci zwrócone przelewem bankowym bezpośrednio po nadejściu towaru. Jeśli nie posiadasz konta bankowego lub nie wpiszesz go w protokole zwrotu, pieniądze prześlemy przekazem pocztowym w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki odliczając koszt przekazu.  Nie przyjmujemy żadnych przesyłek za pobraniem.
Uwaga: zwrot towaru jest możliwy tylko w przypadku, gdy produkt nie był używany i nie został zniszczony bądź uszkodzony. W przypadku zwrotu uszkodzonego lub zabrudzonego towaru rezerwujemy sobie prawo pomniejszenia kwoty zwrotu, odpowiednio do wyrządzonej szkody.


Zwroty razem z dokładnie wypełnionym protokołem zwrotu należy przesyłać na adres:

PIMA sc

Al.Wyzwolenia 38 b - sklep ARENA

71-500 Szczecin

powrót

Reklamacje

Wszystkie pozycje w naszej ofercie objęte są gwarancją. Jeżeli po otrzymaniu przesyłki okaże się, że produkt posiada jakieś wady techniczne lub uszkodzenia mechaniczne powstałe podczas dostawy, odeślij przesyłkę z powrotem jak najszybciej na nasz koszt. Do przesyłki dołącz paragon lub fakturę, która dołączona była do przesyłki. Po otrzymaniu przesyłki jak najszybciej wymienimy produkt na nowy lub, jeśli nie będzie to możliwe, zwrócimy Ci pieniądze.

Na złożenie reklamacji masz 2 lata od chwili zakupu, nie później jednak niż 2 miesiące od chwili zauważeniu nieprawidłowości w towarze.

powrót

Informacje o promocjach

powrót

Akceptacja regulaminu.

Decydując się na zakup, potwierdzasz znajomość regulaminu i wyrażasz zgodę na jego przestrzeganie.

powrót

Wszelkie znajdujące się na tej stronie zdjęcia podlegają ochronie prawami autorskimi. Jakiekolwiek ich wykorzystanie zawsze musi zawierać podane źródło ich pobrania w postaci foto:www.anniluce.pl, a na stronach internetowych link do www.anniluce.pl