Pogrzeb bliskiej osoby

Pogrzebem nazywamy ogół obrzędów związanych z pochówkiem zmarłej osoby. Jest on przyjęty we wszystkich wyznaniach i kulturach. Zakład pogrzebowy to firma świadcząca usługi związane z pochówkiem.
Śmierć ukochanego członka rodzinny lub innej bliskiej osoby zawsze jest bardzo bolesnym doświadczeniem życiowym. To niewiarygodne cierpienie. Organizując, pogrzeb w Krakowie warto, jest, wybrać odpowiedni zakład pogrzebowy.
Przed podjęciem decyzji o wyborze zakładu pogrzebowego warto, jest spotkać się z pracownikiem i w pierwszej kolejności szukać zakładów zlokalizowanych w najbliższej okolicy.
Pogrzeb bliskiej osoby to sytuacja na którą, nigdy nie jesteśmy przygotowani. Śmierć bliskiej nam osoby jest zawsze traumatycznym wydarzeniem w naszym życiu. Pogrążeni w żałobie musimy, załatwić szereg formalności.
Zakład pogrzebowy dołoży wszelkich starań aby, uroczystość pogrzebowa była wyjątkowa i godna. Zorganizuje pochówek świecki, tradycyjny lub kremację zwłok.
Do usług zakładów pogrzebowych zaliczamy: całodobowy przewóz zmarłych z miejsca zgonu do chłodni, wypłacanie zasiłku pogrzebowego w ciągu trzydziestu dni, międzynarodowy i lokalny transport zwłok, drukowanie i rozwieszanie w wybranych przez nas miejscach nekrologów i załatwienie formalności urzędowych.
Wykwalifikowany personel pomoże nam na każdym, etapie organizacji pochówku. Na stronie internetowej zakładu pogrzebowego znajdziemy cennik usług. Za pogrzeb w Krakowie zapłacimy tysiąc osiemset złotych.
Zakład pogrzebowy czynny jest siedem dni w tygodniu. Od poniedziałku do piątku, również w niedziele i święta. Telefon kontaktowy zakładu pogrzebowego czynny jest przez całą dobę. Dzięki zdobytemu doświadczeniu działa szybko i profesjonalnie.
Dla naszej wygody zakład pogrzebowy (Kraków EPITAFIUM) wyposażony jest w nowoczesne chłodnie służące do przechowywania zwłok, kaplicę pożegnalną, pomieszczenia sanitarne, biuro obsługi klienta i parking. Wybierając odpowiedni zakład, pogrzeb bliskiej osoby będzie zorganizowany w sposób profesjonalny i oparty o zasady etyki.
Pracownicy zakładu pomogą nam w wyborze zakupu trumny lub urny, oprawy muzycznej uroczystości pogrzebowych i wiązanek kwiatów lub wieńców. Bogata wiedza na temat branży pogrzebowej oraz wieloletnie doświadczenie sprawiają, że będziemy zadowoleni z usług.
Pogrzeb bliskiej osoby to fizyczne pożegnanie ze zmarłą osobą. Emocje, jakie nam towarzyszą to rozpacz, otępienie emocjonalne, odrętwienie, pustkę, tęsknotę, dezorganizację, odrętwienie, płacz, bunt, żal i szok. Potrzebujemy w tych dniach nie tylko wsparcia najbliższej rodziny, lecz profesjonalnej obsługi zakładów pogrzebowych.
Odpowiedni wybór zakładu pogrzebowego zapewni nam spokój i sprawi, że ostatnie chwile łączące zmarłych i pozostających w bólu bliskich, były wypełnione szacunkiem, życzliwością i zrozumieniem.
Pracownicy zakładu pogrzebowego mają świadomość tego, jak trudne chwile przeżywają bliscy zmarłej osoby. Firma pogrzebowa dokłada wszelkich starań, aby, pogrzeb w Krakowie był dobrze zorganizowany. Dodadzą nam dodać otuchy w tak niełatwym momencie, jakim jest dla nas pogrzeb bliskiej osoby.

Scroll to Top