Gadżet w postaci przypinki z własnym nadrukiem

Często ozdabiamy swoje ubrania różnymi gadżetami. Znaczki, przypinki, broszki to tylko niektóre z nich. Wykonane są z różnych surowców. Przypinki metalowe, znaczki plastikowe, broszki metalowo-tkaninowe i inne. Jeżeli pragniemy reprezentować jakąś grupę i reklamować na przykład jej działalność, wówczas zamawiamy przypinki z własnym nadrukiem.

Na przypinkach reklamowych przeważnie umieszcza się logo firmy. Ale równie powszechne są nośne hasła. Nie tylko reklamowe zresztą. Ciekawe rozmieszczenie poszczególnych elementów przykuje uwagę.

Koszt przypinki z własnym nadrukiem

Przypinki na zamówienie, to doskonała forma reklamy. Wydatek na tego rodzaju gadżety reklamowe jest niewielki, a korzyść, jaką może przynieść już całkiem spora. Im większa ilość zamówionych egzemplarzy, tym równocześnie mniejsza cena jednostkowa, co powoduje, że przypinki z własnym nadrukiem – zobacz tutaj: https://buttonfly.pl/ – są często zamawiane jednorazowo w dużych ilościach, co pozwala na zbicie kosztu za sztukę nawet znacznie poniżej złotówki.

Jakiej wielkości przypinki?

Wielkość przypinek ma znaczenie. Duże przypinki są widoczne z większej odległości i można na nich zamieścić sporo informacji w korzystnej formie. Przypinki reklamowe nie tylko wpinamy w odzież. Można je również umieszczać na towarach promocyjnych oraz dodawać do folderów i ulotek. Na przypince o mniejszej średnicy nie zmieści się już tak duży slogan reklamowy, ale będzie wygodniejsza do przypięcia do bluzy czy kurtki. Przypinki z logo to zaś często gadżety o jednej z najmniejszych średnic, na których samo logo powinno się zmieścić i być dobrze eksponowane.

Nie tylko przypinki reklamowe

Przypinki to gadżety niezarezerwowane jedynie do celów reklamowych. Spokojnie można je zamawiać mając na celu zabawę, naukę, rozrywkę, sport i rekreację. Taka forma edukacji jest miłą niespodziankę i niekonwencjonalnym podejściem do tematu. Epatowanie paletą barw i symboli – wyzwala wyobraźnię i utrwala w pamięci ważne szczegóły.

Scroll to Top